O nas

 

    Krakowska Spółdzielnia Niewidomych „SANEL” powstała w 1952 r. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy szczoteczek do zębów, wyrobów szczotkarskich, artykułów kosmetycznych, gospodarczych i sanitarnych.

  Podążając za aktualnymi trendami na rynku nieustannie modyfikujemy nasze produkty, utrzymując jednocześnie najwyższą jakość. Potwierdzeniem tego jest otrzymanie w 2008 r. certyfikatu ISO 9001:2008 „Zarządzanie przez jakość”.

   Nowoczesny park maszynowy, wysoki stopień komputeryzacji w połączeniu z wieloletnią tradycją i doświadczeniem przyczyniły się do utrwalenia pozycji firmy, jako głównego producenta szczotek w Polsce.

Naszym klientom przysługują ulgi od opłat na rzecz PFRON, na podstawie art. 21,22 i 23 ustawy z dn. 27.08.1997r/ DZ.U. Nr 123, poz 776.

Nasza misja:

    Jesteśmy zakładem Pracy Chronionej, nasza misja to Polityka Społecznej Odpowiedzialności, zatrudniamy osoby niewidome i niedowidzące, zapewniamy tym odpowiednie funkcjonowanie w środowisku pracy i społeczeństwie. Codziennie wspomagamy rehabilitacje i rozwój zawodowy osób niepełnosprawnych.